שלוחה 2 03-7684800 טיולי משפחות - קיץ וחגים 2020

מי אנחנו?

מגה תיירות בע"מ היא חברה סיטונאית ומיומנת בעלת ניסיון עשיר בתכנון וביצוע טיולים חופשות ותכניות נפש ברחבי העולם.

תכניות אלו משווקות לציבור הרחב באמצעות סוכני הנסיעות ואתר האינטרנט של החברה.

 

מגה משפחהטיולים מאורגנים למשפחות

אנו במגה פמילי מציעים מבחר של עשרות מסלולים שונים חלקם קלאסיים, חלקם טיולי כוכב וחלקם ייחודיים ומיוחדים רק למגה פמילי.לארה"ב אירופה והמזרח הרחוק. כולם מותאמים למשפחות מבחינת בתי המלון, תכנית הטיול והאתרים הכלולים בה.
יש מסלולים מיוחדים לאירופה ולארה"ב למשפחות שומרי מסורת.מסלולים בהם שילבנו ביקור באתרים יהודים עם ביקור בפארקי שעשועים ואטרקציות לילדים. מסלולים אלו מודרכים ע"י צוות שומר מסורת כמובן וכוללים ארוחת שבת בימי שישי ושבת וארוחות בוקר כשרות מדי יום."מגה פמילי" מפעילה גם טיולי ג'וניור . טיולים לילדים בגילאי 14-16 ו- 12-14 ללא ליווי הורים. בטיולים אלו ( לאירופה בלבד ) כללנו איש צוות על כל 15 מטיילים צעירים, 2 ארוחות ביום וכמובן אטרקציות ואתרים רבים המתאימים לילדים.מלווי מגה מכירים היטב את המסלולים, מקומות הביקור , התרבות והמאפיינים של כל מקום ומקום, הם יודעים לספר עליהם, לגבש את הנוסעים , להפעיל את ההורים והילדים כאחד ולהחזיר ארצה קבוצה מלאת חוויות שרק ממתינה לטיולה הבא עם מגה פמילי.

 

מגה חופשי  חבילות תיור

מגה בוטיק מתכננת ומפעילה חופשות למשפחות ולנוסעים עצמאיים באירופה ארה"ב והמזרח הרחוק.
מבחר התכניות כולל חבילות תיור ונופש. חבילות נפש באיי יוון או ביעדים עירוניים כמו פריז לונדון בנגקוק הונג קונג ברלין ועוד ועוד…
שמנו דגש על חופשות משפחתיות ותכניותינו כוללות כפרי נופש.
בתי מלון מיוחדים למשפחות ובהם חדרים לארבעה וחמישה נוסעים בחדר, כרטיסי כניסה לפארקי שעשועים. כל אלו בתוספת מחירים מועדפים לטיסות והשכרת רכב יוצרים את חבילות התיור האופטימאליות למשפחות.
היעדים המועדפים על משפחות הם כמובן הולנד איטליה שוויץ וצרפת ואלו הם כמובן היעדים אליהם כיוונו בתכניותינו.
למטיילי "הפלטינום" אנו מצעים חבילות תיור ביעדים יוקרתיים יותר כמו קוסטה ריקה , המלדיביים, טנזניה, קנייה ועוד.
המבחר הוא רב. בחר את תכנית המתאימה לך ואנו בטוחים כי הנאתך תהיה רבה ביותר.