קרנבלים באיטליה
קרנבל המסיכות בונציה, הבאכחנלייה של הניוקי בוורונה,
03/03/19 -27/2/19

 

יום 1 –  27/2/19 יום רביעי ת"א – מילאנו – ברשייה (מילנו)
ניפגש בנמל התעופה ע"ש בן גוריון ונמריא למילאנו אשר באיטליה. נחיתה ואנו כבר בדרכנו לעיר האופנה מילנו. עיר חיה ותוססת, בירת הכלכלה והמסחר באיטליה – נראה את הדואומו – הקתדרלה הענקית ומבצר ספורצה עם השיניות בחומותיו. את אחד ממרכזי הקניות המפורסמים בעולם- גלריה ויטוריו עמנואל. לצד הגלריה מצוי מקדשם של חובבי האופרה בעולם כולו: לה סקאלה.
בתום הביקור העברה לבית המלון באזור אגם גארדה.

 

יום 2 – 28/2/19 יום חמישי ברשייה (ריבה דל גארדה וגם העיר העתיקה בסירמיונה)
יום טיול בעיירותיו של האגם הגדול באיטליה . ניסע אל ריבה דל גארדה השוכנת לחופו הצפוני של האגם , ניסע לאורך הגדה בין עיירות ציוריות ,בתים עתיקים ונראה את פסגתם המושלגת של ההרים המקיפים אותו. נסיים בסירמיונה ,אחת מפנינות החמד של האזור –השוכנת על לשון יבשה החודרת אל אגם גארדה. נטייל בסמטאות העיר העתיקה שבהן חנויות מזכרות, חנויות לדברי עור –ארנקים , תיקים, מעילים ונעליים. וכמובן מסעדות ובתי הקפה.
בתום הביקור נשוב לבית המלון.

 

יום 3 – 01/03/19 יום ששי ברשייה (ורונה וקרנבל הניוקי)
ביקור בעיר האוהבים – ורונה. נערוך תצפית על העיר היפה והמדרחובים במרכזה העתיק. נסייר בפיאצה "ברה" עם שלל בתיה הצבעונים, נראה את המרפסת של יוליה ואת ה"ארנה" המפורסמת – זהו האמפיתאטרון העתיק אשר נערכים עד היום מופעים ואופרות. בשעות אחה"צ נהנה מקרנבל ססגוני ומקורי-קרנבל הניוקי המבוסס על תושבי ורונה וסביבתה לבושים בתלבושות מסורתיות. בראשם יעמוד תושב נכבד המוכתר ל"מלך הניוקי" – אותו מאכל מקומי הנמכר בכיכר סאן זנו אשר יוביל את ה"מצעד הגדול" ברחובות ורונה.
חזרה לבית המלון.
יום 4 – 02/03/19 יום שבת ברשייה (ונציה וקרנבל המסכות)
יום שכולו ונציה עמוסת החוגגים. באווירה של תופים, צעקות שמחה, חצוצרות, המוני אדם עטויי מסכות, רקדנים עטויי משי וסאטן, נגני רחוב, בולעי אש וחרבות, אקרובטים, ליצנים וקוסמים. נכיר את העיר ונסייר בסמטאותיה העקלקלות, מעל לגשרים ותעלות מים. נבקר בגטו העתיק, נעלה על גשר הריאלטו להשקיף על ההמונים החוגגים. נבלה בכיכר סאן מרקו הרומנטית כשברקע הבזיליקה הציורית, ונתרשם מגשר האנחות המפורסם. בתום הביקור נשוב לבית המלון.
הקרנבל של ונציה – התפרסם לפני 300 שנה, כאשר אזרחים לבושים בססגוניות היו מעלים משחקי תיאטרון בפינות הרחוב.מקור המסכות הינו בחבורת אצילים הידועים בגרביים ססגוניות, אשר הפליאו בארגון מסיבות. המסכות הפילו מחיצות בין מעמדות, אפשרו פרשיות אהבה חטופות והתהוללות בקזינו ובתיאטרון, ללא חשש לזיהוי.. כל זאת בעידוד השלטונות שעסקו בארגון מופעים, מתוך אמונה כי אלו יעודדו את הפטריוטיות המקומית ורוח הלחימה.

 

יום 5 – 03/03/19 יום ראשון ברשייה- מילנו -ת"א (קפיצה קטנה ללוגאנו)
יום טיול לדרומה של שוויץ, נבקר בלוגאנו השוכנת על שפת האגם למרגלות פסגות מושלגות. נטייל בעיר שרוב תושביה דוברים איטלקית. נראה את העיר העתיקה ואת כנסיית סנטה מריה של המלאכים ונטייל בפארק סיביקו שלשפת האגם. נראה את קתדרלת סן לורנצו היפה . בתום הביקור מלאי חוויות ועם טעם של עוד ניסע לשדה התעופה במילנו ונטוס ארצה.

לינה – 4 לילות באזור אגם גארדה

 

איטליה

– קרנבל המסכות בונציה
– קרנבל הניוקי בורונה
– ביקור בסירמיונה
– ביקור בריבה דל גארדה
– ביקור במילנו
– שייט בונציה
– ביקור בלוגאנו

– טיסה סדירה ת"א – מילאנו-ת"א.
– מסי נמל, היטל ביטחון ודלק.
– לינה בבתי מלון בדרגת תיירות ראשונה
– ארוחת בוקר בסגנון "מזנון חופשי" מדי יום.
– ארוחת ערב חגיגית אחת.
– דמי כניסה לכל האתרים המפורטים במסלול
– אוטובוס תיירים ממוזג ע"פ תוכנית הטיול.
– מלווה קבוצה ישראלי.
– טיפים לנותני השירות השונים (למעט סבלות).

– מחיר הטיול אינו כולל טיפ למלווה הקבוצה הטיפ המומלץ הינו 4 אירו ליום לאדם.

מעוניין בפרטים נוספים?

מלא ושלח את הפרטים ואנו נחזור אלייך בהקדם.

mega-form