מסלול הטיול:

 

יום 1- מת"א אל חבל וונטו – אגם גארדה – סירמיונה – באסאנו דל גראפה
נפגש בנתב"ג לטיסה אל צפון איטליה. בהגעה נצא אל אגם גארדה לטייל בסמטאות העיירה סירמיונה, הפנינה שבקצה חצי האי, חגיגה מתמשכת של מדרחובים המרוצפים, נופי האגם, שלל חנויות נאות ומבחר גלידות נהדר.
נמשיך אל העיירה הצבעונית באסאנו דל גראפה. נסייר בעיר העתיקה, נחצה את נהר הברנטה על גשר העץ הציורי של הגאון פאלאדיו ונלמד את סודה של הגראפה המקומית. העברה למלון באזור לארוחת ערב וללינה.

יום 2 – ונציה
נבלה את היום בונציה עיר התעלות, הגונדולות והרומנטיקה. נסייר בסמטאות העקלקלות, מעל לגשרים ותעלות המים ובגטו העתיק, נעלה על גשר הריאלטו, להשקיף על הצבעים העזים, ההמונים והמזכרות. נגיע לכיכר סאן-מרקו הרומנטית, עם להקות היונים והבזיליקה הציורית, עדות לעושרה של אימפרית העבר. נראה את הבזיליקה של סן מרקו וננוח בבתי הקפה בין הנופשים הרגועים. נוכל לסיים את היום (בתשלום נפרד) בשייט גנדולות בתעלות הצבעוניות עם שירה איטלקית מהדהדת. חזרה למלון וארוחת ערב.

 

יום 3 – מילאנו
נצא ליום סיור במילאנו העיר הגדולה והעשירה, עיר לכל הזדמנות ולכל כיס, זאת הקובעת את האופנה. מצטיינת באופנה, מטבח, אופרה, קתדרלה (הרביעית בגודלה בעולם) ומבצר מתקופת הרנסאנס. עיר חיה ותוססת, בירת הכלכלה והמסחר – השופינג הוא חגיגה, האוכל משובח. נסייר בדואומו – הקתדרלה הענקית, שבנייתה החלה בשנת 1386 וטרם נסתיימה, נראה את מבצר ספורצה עם על חומותיו המיוחדות.. בפיאצה דל דואומו גובלת אחד מגלריות החנויות היפות ביותר בעולם: גלריה ויטוריו אמנואלה סקונדו בה נסייר. לצד הגלריה מצוי מקדשם של חובבי האופרה בעולם כולו: לה סקאלה וכמובן את מיטב חידושי האופנה בחלונות הראווה ברחוב מונטהנפולאונה המפורסם. חזרה למלון. ארוחת ערב.

 

יום 4 – חבל ונטו – בולוניה – טוסקנה
בדרכנו דרומה על "אוטוסטרדת השמש" נסייר בבולוניה עירה של קבוצת הכדורגל הידועה ועוד יותר – בשל ה"בולונז" – מאכלים ב סותרי-דיאטות טעימים – הטורטליני והטגילטלה, הלזניה וגם המורטדלה, וכמובן, יעד אטרקטיבי לחובבי השופינג.נראה את פיאצה מאג'ורה המוקפת בניינים יפהפיים ובה קתדרלת פטרוניוס הקדוש הנהדרת שבסמוך לחנויות היוקרתיות. נראה את מזרקת נפטון ואת שני המגדלים הנטויים! ונמשיך דרומה אל טוסקנה היפהפיה ללינת לילה.

 

יום 5 טוסקנה (סיינה, סאן ג'ימיניאנו, פיזה)
יום מהנה בערי טוסקנה. ניסע לסיינה "הפרח של טוסקנה", בה הזמן עמד מלכת מאז ימי הביניים. נבקר בפיאצה דל קמפו המוקפת ארמונות גותיים מרהיבים ועליה חולש מגדל הפעמונים. נראה גם את בית-הכנסת הקטן ואת הקתדרלה המכוסה שיש מחוטב. נמשיך לסאן ג'ימיניאנו הקטנה השמורה בתוך ארמונותיה וחומותיה.בעיר היו 72 מגדלים ו- 14 בלבד נותרו, מזדקרים אל השמים, בינות לרחובות הצרים ,הסמטאות הציוריות ומבחר החנויות. נמשיך אל העיר פיזה בה נבקר ב"קמפו סנטו" ונראה את המגדל הנטוי. חזרה למלון.

 

יום 6 – פירנצה
סיור בוקר בפירנצה בירת הרנסנס השוכנת לגדותיו של נהר הארנו. נתחיל בתצפית מכיכר מיכאל אנג'לו נמשיך אל מרכז העיר העתיקה שם נראה את הדואומו המרשים וכיפתו שתוכננה ע"י ברונלסקי, את שערי גן העדן של ג'יברטי בבית הטבילה, ומגדל הפעמונים של ג'יוטו. נטייל בכיכר הסניוריה ובה מבחר יצירות פיסול לרבות העתק פסל דוד המפורסם. נסיים בגשר הישן-הפונטה וקיו הרומנטי ובשוק הקש. בתום הסיור חזרה למלון.

 

יום 7 – טוסקנה – ורונה – תל אביב
נצא צפונה בנסיעה לורונה עירם היפה של רומאו ויוליה לתצפית על העיר ולסיור במדרחוב המרכזי, החל מהארנה של ורונה – האמפיתאטרון האדיר הממשיך לארח עד היום את מיטב ביצועי האופרה. נגיע אל לב העיר – כיכר ארבה המוקפת ארמונות רנסאנס ובה שוק צבעוני במיוחד. וכמבן לא נוותר עלד המרפסת המפורסמת של בית יוליה – עליה ניצבה יוליה בהאזינה לשיריו של רומיאו שלה. לאחר קפוצ'ינו אחרון נצא לשדה התעופה לטיסה חוזרת הביתה לת"א.

יפן 12 יום / 10 לילות
תאילנד 14 יום
ברלין 5 ימים
אירלנד 8 ימים

מעוניין בפרטים נוספים?

מלא ושלח את הפרטים ואנו נחזור אלייך בהקדם.

אני מאשר/ת קבלת מבצעים והטבות במייל

mega-form