כולל פארק חבלים, פארק מים, מכרות המלח, טרמא ספא ו-5 ארוחות ערב
תקציר מסלול: 5 לילות לינה באזור בראשוב, 1 בבוקרשט

 

יום 1 תל אביב – בוקרשט – חבל הקרפטים (פריז של המזרח)
סוף סוף הגיע הרגע. פוגשים את החברים החדשים בנתב"ג. צ'ק אין, דיוטי פרי קצר. (או שלא?!) ואנו טסים לחוויה המשפחתית המיוחדת שלנו. נוחתים בבוקרשט בירת רומניה וכבר יוצאים לסיור פנורמי בעיר המכונה "פריז של המזרח". שדרות רחבות יובילו אותנו לשדרות הניצחון וכיכר המהפכה. נראה את בנייני המשטרה החשאית ואת בית העם ונשמע את סיפורה המרתק של העיר ואת סיפורו של הרודן צ'אוצ'אסק. נטייל בעיר העתיקה ובה מסעדות, פאבים, חנויות ודוכני מזכרות….
בתום הביקור העברה לבית המלון באזור ברשאוב – בירת חבל הקרפטים.

 

יום 2 חבל הקרפטים (שמורת הדובים, טירת בראן וביקור בבראשוב)
אנו בדרכנו לחוויה מיוחדת במינה – ביקור בשמורת הדובים. חוויה מרגשת ומרתקת! נשמע את סיפורם העצוב של הדובים בעבר ונשמח לראות את הטיפול המסור להם זוכים הדובים בשמורה. נמשיך לעיירה בראן ונבקר בטירתו של הרוזן דרקולה. נשמע על קורותיו, גבורתו והקרבתו של הרוזן המפורסם במלחמתו בתורכים. נסיים בביקור בבראשוב – בירת הקרפטים. עיר יפייפיה שזכתה לשם "הוליווד של רומניה" נבקר בבית הכנסת המרשים שנוסד ב-1901 ושופץ לפני מספר שנים. נראה את הרחוב הצר ביותר בעולם נשמע את סיפורה של הכנסייה השחורה ונהנה משלל בתי הקפה והמסעדות בעיר. נשוב לבית המלון.

 

יום 3 חבל הקרפטים (פארק המים וגם קצת קניות)
בוקר של כיף ואדרנלין בפארק המים. נבלה בבריכות מקורות וחיצוניות, מגלשות מים ואטרקציות נוספות. חוויה מיוחדת ורטובה המתאימה לכל המשפחה. אחה"צ פנוי לקניות לחברים ומשפחה שנשארו בבית או סתם לעצמנו… נשוב לבית המלון.

 

יום 4 חבל הקרפטים (תצפית מרהיבה וגם ארמון פלאש)
ניסע לכיוון סיניאה אחת מעיירות הנופש המפורסמות ברומניה. נשמע על הקשר בין העיר לבין ארצנו ישראל. נעלה ברכבל לגובה 1400 מטרים לתצפית עם נוף המדהים על עמק הפראחובה. נמשיך לביקור בארמון פלאש המפואר אשר, נבנה בסוף המאה ה-19בתקופתו של המלך קרול הראשון. שם בארמון נחפש יחד את חדר סתרים של המלך. לאחר הביקור נשוב לבית המלון.

 

יום 5 חבל הקרפטים (אקשן בפארק החבלים מצודת פרז'מאר)
אנו בדרכנו לחוויה מלאת אדרנלין בפארק החבלים "אבנטורה". לאחר קבלת תדרוך והסברים קצרים, נטפס בין העצים ומעליהם, בין הגשרים ובין האומגות. רמת הקושי משתנה ומותאמת לכל גיל… חוויה מרתקת לצעירים ולבוגרים. בהמשך נבקר במצודת פרז'מאר, מצודה כפרית סקסונית מהמאה ה-13 הנחשבת לשמורה ביותר באירופה. נראה ונלמד איך התנהלו החיים בימי הביניים.
נשוב לבית המלון.

 

יום 6 חבל הקרפטים – בוקרשט (מכרות המלח)
אנו בדרכנו לבוקרשט הבירה. ניסע לאזור עמק פראחובה, שם נבקר במכרות המלח הייחודיים של רומניה. הנחשבים למכרות המלח הגדולים באירופה. נרד 200 מטר מתחת לפני האדמה ונסייר באולמות המכרה. נתרשם מגודלו העצום ומתוכנו הייחודי. בתום הביקור העברה לבית המלון בבוקרשט. בערב, לאחר התרעננות ומנוחה קצרה ניסע לעיר העתיקה לחזור במופע מרשים המשלב מים אש ומוזיקה (מותנה בלוח הזמנים שנקבע ע"י המארגנים).

 

יום 7 בוקרשט – ת"א (טרמא ספא ופארק הרסטרוי)
יום אחרון לחוויה המשפחתית שלנו. נתחיל בביקור בפארק המים הטרמא ספא. ברכות המים הטרמיים הגדולות והמרשימות ביותר באירופה. גן עדן אקזוטי המשתרעות על פני 30,000 מ"ר של רוגע ספא ובידור. נמשיך לביקור בפארק הרסטרוי המדהים נטייל לאורכו של האגם ונתרשם מהבועה הירוקה הענקית של בוקרשט. מלאי חוויות ועם טעם של עוד ניסע לשדה התעופה בבוקרשט ונטוס ארצה.

– סיור בעיר בוקרשט
– ביקור בפארק הרסטורי
– ביקור בטרמא ספא
– מופע מזרקות מרשים
– ביקור בשמורת הדובים
– ביקור בטירת בראן
– ביקור בבראשוב
– מרכזי הקניות של בראשוב
– ביקור בבית הכנסת בבראשוב
– פארק המים בבראשוב
– ביקור בארמון פלאש
– ביקור בסינייה
– רכבל קוטה 1400
– פארק חבלים
– ביקור במצודת פרז'מאר
– ביקור במכרות המלח

– טיסה במסלול ת"א – בוקרשט – ת"א.
– לינה בבתי מלון בדרגת תיירות טובה ו/או ראשונה.
– ארוחת בוקר בסגנון חופשי "מזנון חופשי" מדי יום.

– 5 ארוחות ערב.
– דמי כניסה לכל האתרים המפורטים במסלול אלא אם צוין אחרת (בתשלום).
– אוטובוס תיירים ממוזג ע"פ תוכנית הטיול.
– סיור היכרות בכל עיר עם מלווה הקבוצה.
– מלווה קבוצה ישראלי.
– טיפים לנותני השירותים השונים (למעט דמי סבלות).
– מסי נמל, הטל ביטחון ודלק.

– מופע המזרקות פתוחים לקהל ומותנים בלו"ז שנקבע ע"י המארגנים.
– מחיר הטיול אינו כולל טיפ למלווה הקבוצה.
– פגישות הקבוצה ייערכו בתל-אביב . מועד המפגש ומיקומו יעודכנו כחודש לפני מועד היציאה באתר האינטרנט.

מעוניין בפרטים נוספים?

מלא ושלח את הפרטים ואנו נחזור אלייך בהקדם.

אני מאשר/ת קבלת מבצעים והטבות במייל

mega-form