כולל פארק אולפני וורנר, איצטדיון הברנבאו, טולדו, מופע דולפינים וסגוביה

5 ימים מלאים, ללא סיורי בחירה, ארוחה חגיגית אחת

תקציר המסלול: 4 באזור מדריד 

יום 1 תל אביב – מדריד (כיכרות וארמון המלך)
נפגש בנמל התעופה ע"ש בן-גוריון ונמריא למדריד. עיר מלכותית. בירתה של מדינה אדירה, מקום מושבו של המלך. לאחר הנחיתה נצא לסיור בעיר. נבקר בכיכר פוארטו דל סול – הנחשבת המרכז של העיר מדריד ושל ספרד כולה. נמשיך לכיכר מיור, אשר הייתה מרכזה של העיר בעבר. נראה את בית העירייה הישן של העיר, נבקר בשוק סן מיגל המפורסם ונראה את ארמון המלך ונלמד על בית המלוכה הספרדי. בתום הסיור העברה לבית המלון במדריד.

 

יום 2 מדריד (פארק אולפני וורנר)
ביקור בפארק השעשועים של האחים וורנר. 5 אזורים של הרפתקה והנאה. עולם "גיבורי העל", כפר הסרטים המצוירים, המערב הפרוע וכמובן רכבות ההרים הגבוהות והמהירות: "סופרמן", "באטמן", ה"רואד ראנר" ועוד. בומרנג ענק עם נפילה במהירות עצומה. וגם אל דאגה… יש המון אטרקציות ופעילות גם לאלו, שאקסטרים לא ממש מתאים להם: הסרטים בשדרת הוליווד, האבובים באזור הטבע וכמובן אזור הילדים והרפתקאות סקובי דו. חוויה לכל המשפחה. נשוב לבית המלון.

 

יום 3 מדריד (העתיקות בטולדו והאצטדיון של ריאל מדריד)
הבוקר נצא לביקור בעיר טולדו בה נלמד על הקהילה היהודית החשובה ביותר בספרד. נטייל בסמטאות הרובע היהודי נראה את בתי האבן ונבקר בבתי הכנסת העתיקים, סנטה מריה לה בלנקה, שהוסב לכנסייה, ובבית הכנסת אל טרנזיטו. בתום הביקור, נשוב למדריד לביקור באצטדיון סנטיאגו ברנבאו, אצטדיון הבית של ריאל מדריד. הסיור דרך חדרי ההלבשה, יציע הכבוד, אולם הפרסים, המוזיאון וגם במגרש עצמו . לא ממש על הדשא, אבל במרחק נגיעה ממנו. נשוב לבית המלון.

 

יום 4 מדריד (קצת קניות וגם מופע דולפינים)
בוקר חופשי לקניות במרכזי הקניות האדירים של מדריד.
בשעות הצהריים נצא לחוויה משפחתית מיוחדת במינה – גן החיות של מדריד ובו מופע דולפינים ואריות ים וגם כמובן מבחר עצום של בעלי חיים. דובי הפנדה, גורילות, דובי גריזלי, קופים מסוגים שונים, ציפורים צבעוניות ויפות וצבי הים המרשימים, הם רק חלק מבעלי החיים שנראה בביקורנו בפארק. בתום הביקור נשוב לבית המלון.
בערב ארוחה חגיגית לסיום טיולנו.

 

יום 5 מדריד – תל אביב (פארק רטירו וסגוביה)
יום אחרון לחוויה המשפחתית שלנו. נתחיל את היום בפארק רטירו המפורסם – הריאה הירוקה של העיר מדריד. נסתובב בשבילי הפארק המדהים ונראה את פסלו של אלפונסו ה-12, את ארמון הזכוכית, את האגם המרכזי ואת הפסלים הרבים הפזורים בפארק נמשיך לסגוביה, בה אמת מים רומאית עתיקה, מקום מושב בית המלוכה הספרדי בעבר. נראה את הקתדרלה ואת מבצר "אלקזר", החולש על העיר. בתום הביקור, מלאי חוויות ועם טעם של עוד, ניסע לשדה התעופה לטיסה ארצה.

מדריד
– פארק אולפני וורנר
– מופע דולפינים
– אצטדיון ברנבאו
– ביקור בטולדו
– ביקור בסגוביה
– עמק הנופלים
– כיכר מיור
– פוארטה דל סול
– פיאצה אספניה
– פארק רטירו

– טיסות אל-על במסלול ת"א – מדריד – ת"א.
– מיסי נמל, היטל ביטחון ודלק.
– לינה בבית מלון בדרגת תיירות טובה או ראשונה.
– ארוחת בוקר בסגנון "מזנון חופשי" מדי יום.
– ארוחה חגיגת אחת.
– דמי כניסה לאתרים כמפורט במסלול.
– אוטובוס תיירים ממוזג ע"פ תכנית הטיול.
– מלווה קבוצה ישראלי.
– טיפים לנותני השירותים השונים (למעט סבלות).

 

מיוחד לשומרי מסורת
– ארוחת בוקר קונטיננטלית, המורכבת ממצרכים מותרים ומוגשת בכלים חד פעמיים.
– מצרכים להכנת כריכים לצהריים.
– ארוחה כשרה נוספת במהלך הטיול.

– מחיר הטיול אינו כולל טיפ למלווה הקבוצה.

מעוניין בפרטים נוספים?

מלא ושלח את הפרטים ואנו נחזור אלייך בהקדם.

אני מאשר/ת קבלת מבצעים והטבות במייל

mega-form