כולל מגלשה אלפינית * אירופה פארק  * פארק המים * מופע הנשרים

5 ימים מלאים, ארוחה חגיגית אחת
תקציר המסלול: 4 באזור היער השחור

 

יום 1 ת"א – ציריך – יער שחור (התעלות בקולמאר ומופע הנשרים)
היום הקסום הגיע. שדה תעופה. צ'ק אין דיוטי פרי ואנו טסים לחוויה המשפחתית שלנו. נחיתה ואנו בדרך אל חבל אלזאס הצרפתי, על גבול היער השחור. עיירות ציוריות, כרמים, יקבים, מרתפי ייין וכמובן – קולמאר – עיר משגשגת כבר 700 שנה בשל המסחר ביין. נראה את "ונציה הקטנה" ובה תעלות המים ויובלים "גועשים". בתי עץ עתיקים ופרחים מרהיבים ביופיים ואת רובע הבורסקאים המשוחזר. ניסע אל מופע הנשרים ונהנה ממופע מרהיב של ציפורי טרף מאולפות. בתום הביקור העברה לבית המלון ביער השחור.

 

יום 3 יער שחור (מפלי טריברג, טיטיזי מגלשה אלפינית ופארק מים)
יום של הרפתקאות ביער השחור. אגדות האחים גרים, שעוני קוקייה, עיירות ציוריות ,אגמים מקסימים והרפתקה אחת גדולה לילדים. ניסע אל מפלי טריברג הנופלים מגובה 160 מטר, מחזה מרהיב. נטייל ברחובותיה הציורים של העיירה המזכירה איורים מסרט דיסני ונראה את שעון הקוקיה הגדול בעולם. נמשיך להרפתקה נוספת – מגלשה אלפינית. גלישה מהירה ומלאת אדרנלין במורד ההר. נמשיך אל פארק המים הנפלא אשר בקרבת טיטיזי. הפארק מקורה ובו מגלשות מים לכל הגילאים. חוויה משפחתית רטובה ומהנה. נסיים ב טיטיזי – האגם שלחופיו בחר הקיסר טיטוס לבלות את חופשותיו. נטייל ברחוב הציורי על שפת האגם, לאורך חנויות שעוני הקוקייה, מזכרות מקומיות, בתי קפה ומסעדות. בתום הביקור נשוב לבית המלון.

 

יום 2 יער שחור (הטירה בהיידלברג, החבית הגדולה בעולם וגם קהילה יהודית מפוארת)
היידלברג – עיר אוניברסיטאית ,השוכנת על גדות נהר הנקאר ובה טירה, שצופה על העיר. נטייל בסמטאות וברחובות הצרים של העיר העתיקה, במדרחוב המפורסם ובכיכר הראשית, שם מצויים בית העירייה והכנסייה של העיר. נראה את הגשר המפורסם של העיר ונעלה בפניקולר אל הטירה העתיקה. נבקר במרתפיה ונראה את חבית היין הגדולה בעולם. נמשיך לשפייר, נטייל בעיר היפה ונתרשם מהקתדרלה אשר במאה ה-11 הייתה הגדולה בעולם. נראה גם את שרידי בית הכנסת העתיק, זכר לקהילה היהודית הגדולה והחשובה, אשר חיה בעבר בעיר. בתום הביקור, נחזור לבית המלון.
בשעות הערב נבקר (בתשלום) בעיר הגדולה באלזאס ומקום מושב הפרלמנט האירופי- שטרסבורג. העיר שוכנת על נהר הריין, עיר מודרנית עם מרכזי קניות ,כיכרות מפוארות ,קתדרלה ענקית וגם רובע אחד "צרפת הקטנה", שנראה כאילו נלקח מספרי האגדות: תעלות מים ,סכרים , ספינות נהר ,בניינים מרהיבים ביופיים ועשרות בתי קפה ומסעדות, עמוסות בתיירים ובמקומיים.
נערוך שייט קצר ומהנה ונשוב לבית המלון.

 

יום 4 יער שחור (אירופה פארק)
בילוי של כיף בפארק אירופה, אחד הפארקים הגדולים והמרתקים באירופה. נעבור בין מדינות אירופה השונות . ברוסיה – נטוס בחלל עם חללית המיר, בגרמניה – נהנה מחוויה מלאת אדרנלין מבית היוצר של מרצדס, לא נוותר על נורבגיה ורכבת העץ החדשה (נפתחה ב-2012), ביוון נשוט עם פוסידון בין הגלים ונהנה ממופע מדהים של החלקה על קרח. בשוויץ נגלוש במגלשה מיוחדת. ובספרד נראה מופע פלמנקו יפיפה. נראה סרט בתלת מימד בצרפת ולא נשכח את איטליה ואת הטיסה במסוק שלאונרדו דה וינצ'י המציא. בערב –ארוחה חגיגית לסיום טיולנו.

 

יום 5 יער שחור – ציריך (פרייבורג, ומפלי הריין)
יום אחרון להרפתקה המשפחתית שלנו. נבקר בעיר הגדולה פרייבורג –בירת האזור. נטייל בעיר העתיקה ,נראה את כיכר מינסטר, כיכר השוק, הקתדרלה היפה וכמובן המדרחוב הענק של העיר ובו בתי כלבו רבים. לא נתעלם מחלקה העצוב של גרמניה בהיסטוריה היהודית, כשנראה את אבני הנגף ועליהן חקוקים שמות של הנספים בשואה. רגע לפני החזרה הביתה אנו במפלי הריין האדירים אשר בקרבת שפהאוזן. נצפה בהם ונתרשם מעוצמת המפלים שרוחבם כ-150 מ' וגובהם עד 21 מטרים הם הגדולים ביותר במרכז אירופה. בתום הביקור העברה לשדה התעופה בציריך וטיסה ארצה.

שוויץ

– ביקור במפלי הריין

 

פארק אירופה

 

היער השחור
– ביקור בפרייבורג
– פארק המים
– מפלי טריברג
– מגלשה אלפינית
– ביקור בטיטיזי
– שעון הקוקיה הגדול בעולם
– ביקור בהיידלברג
– ביקור בשפייר

 

חבל אלזאס
– ביקור בקולמאר
– מופע הנשרים

– טיסה סדירה במסלול ת"א – ציריך – ת"א.

– 5 ימים מלאים, ללא סיורי בחירה (למעט סיור ערב),

–  מיסי נמל, היטל ביטחון ודלק.
– לינה בבית מלון בדרגת תיירות טובה או ראשונה.
– ארוחת בוקר בסגנון "מזנון חופשי" מדי יום.
– ארוחת ערב חגיגית אחת .
– דמי כניסה לאתרים כמפורט במסלול.
– אוטובוס תיירים ממוזג ע"פ תכנית הטיול.
– מלווה קבוצה ישראלי.
– טיפים לנותני השירותים השונים (למעט סבלות).

–  טיול FSTR517 – שבועות!

– בטיולים שמועד יציאתם מחודש יוני ואילך ייתכנו שינויים. המסלול הקובע הוא זה שיפורסם בחוברת קיץ 2018.
– מחיר הטיול אינו כולל טיפ למלווה הקבוצה.
– טיולי מסורת – ארוחת בוקר בכלים חד פעמיים ממצרכים מותרים וארוחת ערב כשרה אחת.

מעוניין בפרטים נוספים?

מלא ושלח את הפרטים ואנו נחזור אלייך בהקדם.

mega-form