כולל פארק השעשועים אלו, ביקור באקרופוליס, רובע הלאקה ותעלת קורינתוס

* 5 ימים מלאים, ללא סיורי בחירה, 2 ארוחות ביום *

תקציר המסלול: 4 באזור אתונה

יום 1 תל אביב-אתונה
פגישה בנמל התעופה בן גוריון וטיסה לאתונה, בירת יוון. בהגיענו, נצא לסיור באתריה הקלאסיים של אתונה – הכיכרות החשובות סינטגמה ואומוניה, נראה את אנדרטת החייל האלמוני לזכרם של חלליה שנפלו במלחמת העצמאות, בית הפרלמנט. נראה את האקדמיה והספרייה הלאומית ואת אצטדיון פנתינייקוס בו נערכו המשחקים האולימפיים ב- 1869. בתום הסיור העברה לבית המלון.

 

יום 2 אתונה (הגשרים בתעלת קורינתוס, חומות הקיקלופים במיקנה והטברנות בנפליון)
ניסע אל אחד האתרים המיוחדים ביוון. תעלת קורינתוס. התעלה שאורכה כ-6 ק"מ וגובה דפנותיה 80 מטרים מעל פני הים היא מבצע הנדסי שהחל בימיו של נירון קיסר וחודש רק בשנת 1881. עם קצת מזל נראה את הגשרים השקועים המורמים לצורך מעבר כלי רכב. מחזה מרשים ביותר. נמשיך אל חבל ארגוליס אל מיקנה. בעיר המוזכרת בסיפורי הומרוס נמצאו קברים עתיקים. נראה את האקרופוליס, את שער האריות ונשמע את סיפורי פרסאוס, אגממנון ודמויות מיתולוגיות אחרות. נמשיך אל נפפליון. עיר נמל יפה. סמטאות צרות, בתים צבעוניים חנויות בתי קפה וטברנות. נטייל בעיר ונצפה על המפרץ מהמבצר שבראשה. חזרה מאוחרת לבית המלון.

 

יום 3 אתונה (פארק השעשועים אלו)
יום של כיף והנאה בפארק אלו. עשרות מתקנים, רכבות הרים מטלטלות, מכוניות מתנגשות, נדנדות ענק בגבהים עצומים וגם הגלגל הענק הגבוה ביוון ממנו יש תצפית נפלאה על אתונה. בתום הביקור נשוב לבית המלון.

 

יום 4 אתונה (האקרופוליס ורובע הפלאקה)
סיור מהנה ומעניין באתר המפורסם ביותר ביוון. גבעת האקרופוליס. נטייל בין המבנים העתיקים עדות לעושרה וחשיבותה של אתונה בימים ההם. נראה את הפרתנון את התיאטרון של דיוניסוס את המוזיאון ואת מקדשו של זאוס ונשמע גם סיפורי מיתולוגיה מרתקים. בשעות אחה"צ נטייל ברובע הפלאקה שלמרגלות האקרופוליס האזור כונה בעבר "שכונת האלים" בגלל קרבתו לאקרופוליס. הוא העתיק ביותר באתונה ומשופע בבתים ציוריים, טברנות, חנויות צבעוניות דוכנים שונים ומשונים.
בערב נצא לארוחת ערב חגיגית לסיום טיולנו.

 

יום 5 אתונה – ת"א
יום אחרון לטיולנו. הבוקר חופשי לקניות במרכז העיר או בשווקים הרבים שבעיר. נוכל לבחור בין שוטטות בשוק מונאסטיראקי –השוק הפתוח הגדול בעיר ובו אינספור דוכנים וחנויות לממכר בגדים, רהיטים נעליים, מטבעות ודברי סדקית אוירה נהדרת וגם בתי קפה ומסעדות לבין הקניון המקורה והמודרני באזור קולונקי.
בשעות אחה"צ המאוחרות העברה לשדה התעופה וטיסה ארצה.

– סיור באתונה
– תעלת קורינתוס
– ביקור בנפליון
– פארק השעשועים אלו
– ביקור באקרופוליס
– ברובע הפלאקה
– שוק מונאסטיראקי
– ארוחת ערב מלווה במוסיקה

 

– טיסה במסלול ת"א – אתונה – ת"א
– לינה בבתי מלון בדרגת תיירות טובה ו/או ראשונה.
– ארוחת בוקר בסגנון חופשי "מזנון חופשי" מדי יום.
– דמי כניסה לכל האתרים המפורטים במסלול אלא אם צוין אחרת (בתשלום).
– אוטובוס תיירים ממוזג ע"פ תוכנית הטיול.
– סיור היכרות בכל עיר עם מלווה הקבוצה.
– מלווה קבוצה ישראלי.
– טיפים לנותני השירותים השונים (למעט דמי סבלות).
– מסי נמל, הטל ביטחון ודלק.

 

– מחיר הטיול אינו כולל טיפ למלווה הקבוצה.

מעוניין בפרטים נוספים?

מלא ושלח את הפרטים ואנו נחזור אלייך בהקדם.

אני מאשר/ת קבלת מבצעים והטבות במייל

mega-form