כולל פארק אפטלינג, דיסנילנד פריז, פארק וואליבי ולינה באזור דיסנילנד פריז

תקציר מסלול : 3 באזור אמסטרדם, 2 דיסנילנד פריז, 1 באזור פריז, 1 באזור בריסל.

שייט בפריז

 

 

יום 1 ת"א – בריסל – אמסטרדם (גבינות, קבקבים וכפר דייגים)
היום הקסום הגיע. שדה התעופה. צ'ק אין. דיוטי פרי ואנו בדרכנו אל החוויה המשפחתית שלנו. נחיתה בבריסל . נסיעה קצרה ואנו בהולנד. ארץ של טחנות רוח ,קבקבי עץ, גבינות עגולות מכוסות במין נייר אדום וכמובן ייבוש הים – כל אלו ועוד נראה היום. נטייל בכפר הדייגים, וולנדאם, שתושביו עדיין לובשים את בגדיהם המסורתיים, נלמד איך מכינים גבינה ונדע להבדיל בין גבינת "אדם" ל"גאודה" (או "חאודה", כמו שמבטאים ההולנדים), נראה איך מכינים קבקבי עץ בשיטות של פעם ואת טחנות הרוח. בתום הביקור העברה לבית המלון באזור אמסטרדאם.

 

יום 2 אמסטרדם (אפטלינג – אגדות והרפתקאות)
יום של אדרנלין בפארק השעשועים המפורסם בהולנד "אפטלינג". גמדים וטרולים הם רק חלק מההפתעות שיחכו לנו בעולם האגדות המופלא, אשר שוכן במרכזו של יער עבות. נטייל אחורה בזמן, אל מרוקו העתיקה, ונרחף מעל יער האגדות שם נראה את כל הפיות. נשוט בעולמם של האינקה, בין זרמים לבנים ומפלים שוצפים. נחווה חוויה מלאת אדרנלין במגוון של רכבות הרים ממש מפחידות או נלך לבקר את עמי ותמי, כיפה אדומה ושלגייה ביער האגדות המקסים.
בתום הביקור נשוב לבית המלון.

 

יום 3 אמסטרדם – (תעלות, כיכר הדאם וגם שייט כיפי בחיטהורן)
מטיילים באמסטרדם. עיר שזורה בתעלות לאורכה ולרוחבה, שספינות נהר משמשות בה למגורים, שבתיה בנויים על אלפי כלונסאות והאופניים הם כלי תחבורה חשוב בה. נראה את כיכר הדאם ובה הארמון המלכותי והאנדרטה לזכר קורבנות מלחמת העולם השנייה, המדרחוב ובו מגוון עצום של חנויות ומגדל המינט – המטבעה העתיקה של העיר. נראה את פסלה של אנה פרנק והבית בו הסתתרה וכתבה את יומנה המפורסם(ללא ביקור) ונלמד על סיפורה הטראגי.
נמשיך אל שטחי הים שיובשו על ידי ההולנדים, אלו שנקראים פולדרים שהיו פעם חלק מהים וכיום יש עליהם כבישים, עיירות, וגם עיר גדולה – לליסטאד, שנקראת על שם המהנדס, שהמציא את שיטת הייבוש. נכיר את מלחמת ההולנדים בים דרך סיפורו של הנס הקטן, הילד מהרלם, שהציל את עירו משיטפון. ואנו כבר בחיטהורן – ונציה של הצפון. עיירה קסומה ובה אגם ציורי, תעלות מים צרות, גשרוני עץ, בתי אבן עתיקים וגינות מטופחות. נשוט בתעלות העיירה השלווה ונהנה מרחש המים וגעגוע הברווזים.
בתום הביקור נשוב לבית המלון.

 

יום 4 אמסטרדם – דיסנילנד פריז (ברוז' – שוקולד, תחרה וגם וואפל בלגי מתוק)
נפרדים מהולנד ואנו בדרכנו לחוויה מתוקה. ניסע לעיר השוקולד והתחרה – ברוז'. תעלות מים, גשרונים, סמטאות ציוריות ועשרות חנויות שוקולד. פרלינים, טבלאות "גודייבה" ו"ליאונידס" וגם חנויות לממכר מפיות, ממחטות, מפות שולחן ו-וילונות תחרה ועבודות יד מרהיבות. נטייל בכיכר השוק, שבה מבנים עתיקים, דוכני מזכרות וכמובן דוכני וופל בלגי מתוק. לאחר הביקור נמשיך לבית המלון באזור דיסנילנד פריז.
לאחר התמקמות ומנוחה קצרה נצא לאזור הבילויים של דיסני – הוילאג'.

 

יום 5 דיסנילנד (דיסנילנד – קסם שלא נגמר)
קסם שלא נרצה שייגמר. יום של הרפתקאות וחוויות בפארק השעשועים המפורסם באירופה – דיסנילנד פריז.
ב"עולם המערב הפרוע" נרכב על רכבת כורים בין הרים ומפלים. ב"עולם החלל והעתיד", נפגוש את באז שנות אור ונטוס לחלל ברכבת הייחודית SPACE MOUNTAIN. ב"עולם הפנטזיה" נפגוש דמויות מכל העולם ונרחף כמו פיטר פן מעל ארץ "לעולם לא". וב"עולם ההרפתקאות" נשוט כמו פיראטים ונצא לחוויית אקסטרים עם אינדיאנה ג'ונס.
נפגוש את מיקי ומיני מאוס, את גופי ואת פו הדוב, שיסתובבו בין העולמות הקסומים של הפארק. נסיים במצעד הדמויות היומי.

 

יום 6 דיסנילנד – פריז (הגיבן מנוטרה דאם והרובע הלטיני)
ניסע ברחוב ריבולי ונראה את מוזיאון הלובר , את בית העירייה המפואר, את בית האופרה ואת כיכר וונדום, הנחבאת בין מבנים מפוארים. נבקר בכנסיית נוטרה דאם ונשמע על קוואזימודו – הגיבן שגר במגדליה. נטייל ברובע הלטיני ובו דוכני ספרים, תמונות ישנות דוכני מזון מהיר, להקות רחוב מסעדות ובתי קפה נהדרים. נמשיך לאורך שדרות האליזה מכיכר הקונקורד ובה אובליסק בן 3000 שנה, שניתן ללואי פיליפ במתנה, אל שער הניצחון, אל ארמון שאיו, מרחבתו נצפה אל מגדל אייפל ושדרות מארס. ונסיים במגדל המונפרנס ונצפה מקומתו ה-59 על אחת הערים היפות בתבל.
בערב נוכל (בתשלום) לצאת לסיור ערב באתריה המוארים של העיר, כיכרותיה ושדרותיה הרחבות, הכולל גם שיט על נהר הסן, במהלכו נראה את גשריה המרהיבים ואתריה של העיר מנקודת מבט אחרת. בתום הסיור – העברה לבית המלון באזור פריז.

 

יום 7 פריז – בריסל (הארדנים – מבצרים, נטיפים ועיר מיניאטורית)
מחוויה עירונית אל נופים מדהימים. גבעות נמוכות, יערות, נהרות ולאורכם ערי מבצר וטירות מאיימות. ניסע (בתשלום) אל חבל הארדנים ונבקר במערת נטיפים ענקית בהאן סור לס. ניסע ברכבת עתיקה אל פתח המערה, נטייל באולמות ובהם נטיפים וזקיפים, שיצר הטבע במשך אלפי שנים. ונהנה מהמופע האורקולי. נמשיך לביקור במיני אירופה. עשרות דגמים של מבנים ואתרים מכל רחבי אירופה בפארק הנפלא. העברה לבית המלון בבריסל.

 

יום 8 בריסל – ת"א (אקשן בפארק וואליבי)
יום של אקשן ב"בירת רכבות ההרים של אירופה" – פארק "וואליבי וורלד". שילוב מנצח של מתקני אקסטרים עם מתקנים ל"צעירים" שבחבורה. נבחר אם לצנוח מהחלל, או לטוס ברכבת הטרור, לשוט באבובים או להסתובב בקרוסלת הסומבררו או במתקן התמנון החביב. בתום הביקור מלאי חוויות ועם טעם של עוד ניסע לשדה התעופה ונטוס ארצה.

הולנד
– פארק אפטלינג
– כפרי דייגים
– חוות גבינות
– בית חרושת לקבקבי עץ
– שיט בחיטהורן
צרפת
– דיסנילנד פריז
– ביקור בווילאג'
– עלייה למגדל מונפרנס
– ביקור ברובע הלטיני
– ביקור בנוטרה דאם
בלגיה
– ביקור בברוז'
– פארק וואליבי
– פארק מיני אירופה

– טיסה סדירה במסלול ת"א – בריסל – ת"א

– לינה בבתי מלון בדרגת תיירות טובה ו/או ראשונה

– ארוחת בוקר בסגנון "מזנון חופשי" מדי יום

– דמי כניסה לכל האתרים המפורטים במסלול אלא אם צוין אחרת (בתשלום)

– אוטובוס תיירים ממוזג ע"פ תכנית הטיול

– סיור היכרות בכל עיר עם מלווה הקבוצה.

– מלווה קבוצה ישראלי

– טיפים לנותני השירותים השונים (למעט סבלות).

– מסי נמל, הטל ביטחון ודלק.

– מועדים מיוחדים לגילאי בר/בת מצווה 11-14 כוללים חגיגית בר/בת מצווה כמסורת מגה פמילי.
– פגישות הקבוצה ייערכו בתל-אביב . מועד המפגש ומיקומו יעודכנו באתר האינטרנט כחודש לפני מועד היציאה
– מחיר הטיול אינו כולל טיפ למלווה הקבוצה.

מעוניין בפרטים נוספים?

מלא ושלח את הפרטים ואנו נחזור אלייך בהקדם.

אני מאשר/ת קבלת מבצעים והטבות במייל

mega-form