מסלול הטיול:

יום 1 ת"א – אוסקה דרך אירופה
נפגש בשד"ת לטיסה ליפן דרך אירופה.

 

יום 2 אוסקה – קיוטו
לאחר הנחיתה באוסקה נצא לסיור בעיר. נעבור דרך הטירה של אוסקה ונבקר בגנים המרהיבים הסובבים אותה. משם נמשיך לבניין אומדה – מבנה עתידי מרהיב עם תצפית מדהימה על העיר.
הפסקת צהרייםנעשה באזור שינאשיבאשי שהוא לב העיר, מרכז מסחרי עם חנויות ומסעדות לרוב.
בסיום הסיור נמשיך לכיוון קיוטו ללינה.

 

יום 3 קיוטו
לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור בקיוטו, הבירה העתיקה
של יפן, נתחיל את ביקורינו במקדש ריאנג'י ובמקדש קינקטוקוג'י, אשר ממוקם בלב אגם עם גן סלעים ומצופה כולו זהב. לאחר הפסקת צהריים נמשיך לטירת ניו ולשוק המקומי, ומשם לאזור העתיק לרובע גיון עם בתי התה המפורסמים ועם הגיישות המייחדות את אזור זה. בסיום העברה לבית המלון.

 

יום 4 קיוטו נארה – הירושימה
לאחר ארוחת בוקר נצא לכיוון נארה – עיר הבירה הראשונה של יפן מהמאה השמינית,
עיר אשר שימשה כבירה במשך 100 שנים. נתחיל את ביקורינו בפארק ובמקדש טוצאיג'י שהוא מבנה העץ מהגדולים והמיוחדים בעולם. בתוכו נמצא פסל בודה ענק מברונזה. ולאחר הפסקת צהריים נמשיך למקדש השי'נטוקאסוגה אשר מקושט באלפי פנסים עשויים מאבן וברונזה אטרקציה מדהימה ביופייה. בסיום הביקור נצא לתחנת הרכבת לכיוון הירושימה (הרכבת המהירה).
עם ההגעה העברה לבית מלון.

 

יום 5 נארה – הירושימה – (רכבת מהירה)
לאחר ארוחת הבוקר נצא לשייט לאי מייאג'ימה, נבקר במקדש איצוקושימה ונטייל באי על בתוך הסימטאות העתיקות והצרות עם הבתים המיוחדים אשר ממוקמים עליו. בסיום הסיור נחזור לעיר לביקור בפארק השלום אתר ההנצחה לנפגעי הפצצה האטומית אשר הוטלה במהלך מלחמת העולם השנייה על העיר. נבקר במוזיאון השלום ובעיר אשר נבנתה מחדש בצורה מודרנית. בסיום הסיור העברה לבית מלון.

 

יום 6 הירושימה – נגויה (רכבת מהירה)
לאחר ארוחת בוקר נצא לתחנת הרכבת ומשם ברכבת (המהירה) ניסע לנגויה, עיר נמל לחופי האוקיינוס השקט מרכז תעשייתי מהחשובים של יפן. לאחר טיול בעיר נבקר במפעל טויוטה ובמוזיאון המפורסם שבו (תלוי בזמינות המקום למבקרים).
משם נמשיך לסיור באואזיס 21 שהוא אזור תת קרקעי עם גג זכוכית ומכיל מים שיוצרים אפקט חזותי מרשים והוא צמוד למגדל הטלוויזיה של העיר.
בסיום העברה לבית מלון.

 

יום 7 נגויה – פוג'י – הקונה
לאחר ארוחת בוקר נצא לכיוון הקונה. בדרכנו נעצור בהר הפוג'י – הר געש במרכזו של האי הוונשאו שהוא הגדול באיי יפן. ההר המתנשא לגובה של 3776 מ' מיוחד בצורתו הגאומטרית. נעלה (עד לתחנת חמישית) חוויה מיוחדת במינה.בסיום נמשיך להקונה השוכנת על שפת אגם אשי בתוך לוע של הר געש כבוי. האזור משופע במעיינות חמים ומשמש כאתר תיירות בין המפורסמים ביפן. בסיום העברה למלון, בהקונה.

 

יום 8 הקונה – קאמקורה – טוקיו
לאחר ארוחת בוקר נצא לשייט נינוח על אגם אשי המפורסם, בסיומו נצא לסיור מעל המעיינות החמים באטרקציה רכבל המשקיף על כל אזור העמק ובסיומו נגיע אל עמק אואקודאני ,אזור וולקני עם מים חמים מינרלים אשר בוקעים מן האדמה. משם נמשיך לקמקורה , שם נבקר במקדש בודהא הגדול המפורסם בכל יפן. לאחר הביקור נמשיך לטוקיו ללינה.

 

יום 9 טוקיו
לאחר ארוחת בוקר נצא לסיור בעיר הבירה היפנית, על גורדי השחקים העצומים, מערכות הכבישים הצפופות – אלפי כלי תחבורה ומיליוני אנשים המכילים את הרחובות ואזורי המגורים. נתחיל את ביקורינו במקדש אסאקוסה אשר הוקם בשנת 628 ע"י 3 דייגים,
ומשם נמשיך לאזור נקמישה ולרובע גינזה היוקרתי. אחד מאזורי הקניות המשובחים בעולם. לאחר הפסקת צהריים נמשיך לארמון הקיסר וגניו, ולמרכז הפורום הבין לאומי של טוקיו. אשר נמצא ברובע שי'נגיקו לב ליבה של טוקיו.
ברובע זה נמצאת תחנת הרכבת העמוסה ביותר בעולם. תחנת שינג'קו.
בסיום היום העברה לבית המלון.

 

יום 10 טוקיו – ניקו
לאחר ארוחת הבוקר נצא לכיוון ניקו הפנינה של האזור אשר שוכנת בלב יערות, המוקפים סביב בהרים ומפלים. נבקר במוזיליאום המפואר של השוגון טוקוגאוה אייסו, מתחילת המאה ה – 17 – מכלול זה של מקדשים מפואר ודי חריג ביפן.
הביקור חוויה מיוחדת ושונה ולאחריו נעלה במעלית לביקור במפלי קגון העצומים.
בסיום נחזור לטוקיו.

 

יום 11 טוקיו – יום חופשי
יום חופשי. לקניות והשלמות הטיול בטוקיו. ניתן לבקר ברובע החשמל ומוצרי האלקטרוניקה אקוהברה.
בערב ארוחת ערב חגיגית לסיום הטיול.

 

יום 12 טוקיו – תל אביב
העברה לשדה התעופה חזרה לישראל דרך אירופה.

תאילנד 14 יום
ברלין 5 ימים
אירלנד 8 ימים

מעוניין בפרטים נוספים?

מלא ושלח את הפרטים ואנו נחזור אלייך בהקדם.

אני מאשר/ת קבלת מבצעים והטבות במייל

mega-form