כולל פארק וואליבי, פנטזיה לנד, פארק חבלים, סיור בליאז' וביקור בדורבוי

5 ימים מלאים, ללא סיורי בחירה, ארוחה חגיגית אחת

תקציר המסלול:  4 לילות באזור ליאז'

 

יום 1 ת"א – בריסל – ליאז' (נמור ומערות נטיפים)
היום הקסום הגיע. שדה התעופה. צ'ק אין. דיוטי פרי ואנו בדרכנו אל החוויה המשפחתית שלנו. נחיתה בבריסל ואנו כבר בדרכנו אל חבל הארדנים. טירות עתיקות, גבעות מיוערות, נהרות רחבים עיירות קסומות והמון הרפתקאות לפנינו בחבל ארץ מיוחד זה. ניסע אל שער הכניסה לחבל – העיר נמור. נראה את הטירה החולשת על העיר היפה ונטייל להנאתנו בסמטאות מרוצפי האבן ונהנה מהאווירה המיוחדת של האזור. נמשיך לביקור במערת נטיפים ענקית בהאן סור לס. ניסע ברכבת עתיקה אל פתח המערה, נטייל באולמות ובהם נטיפים וזקיפים, שיצר הטבע במשך אלפי שנים ונהנה מהמופע האורקולי. בתום הביקור העברה לבית המלון באזור ליאז'.

 

יום 2 ליאז' (אקשן בפנטזיה לנד וקתדרלה אחת גדולה)
האדרנלין פועם ואנו בדרך לאחד מפארקי השעשועים המפורסמים בגרמניה – פנטזיהלנד. נפליג למחוזות סין הקסומה, נצא למסע מרתק במקסיקו האקזוטית, משם נחזור לברלין העתיקה, נדהר במנהרות הרוקי בדרכנו למרחבי החלל, נפענח את מסתורי הטירה הרדופה, נכנס לעולם הזוהר של הוליווד או נהנה בעולם האגדות והפיות. נמשיך לקלן, אשר שוכנת על גדת נהר הריין – העיר שבה קתדרלה מדהימה וגם נתנה את שמה למי הקולון המפורסמים. וגם מפורסמת מאד במרכזי הקניות הרבים שבה. חזרה לבית המלון.

 

יום 3 ליאז' (אאכן והכיכרות של ליאז')
נסיעה קצרה אל העיר אאכן. העיר אשר יושבת במשולש הגבולות של גרמניה, הולנד ובלגיה אשר ידועה במרכזי הקניות האדירים שבה. נטייל להנאתנו ברחובות העיר היפה, נראה את הקתדרלה המפוסרמת של העיר, נטייל בכיכר השוק ונהנה מהאווירה המיוחדת בעיר. נערוך קניות למשפחה ולחברים, שנשארו בבית או סתם…. לעצמנו. נמשיךלביקור בליאז'. נטייל להנאתנו בכיכר השוק המוקפת בניינים מהמאה ה-17 וה-18, בכיכר זו המהווה את המרכז הפוליטי והכלכלי של העיר נמצא בית העיריה המפואר של העיר. נמשיך לכיכר לאמבר, שם נמצא ארמון הנסיך – בישוף שמשמש תזכורת לתקופת השלטון הנוצרי בעיר. נמשיך לאזור LA CARRE – האזור התוסס והצעיר של העיר. נטייל להנאתנו במדרחובים השונים ונהנה מהמסעדות, בתי הקפה והחנויות הרבות שבאזור. בתום הביקור נשוב לבית המלון.

 

יום 4 ליאז' (העיר הקטנה בעולם ופארק חבלים)
יום של כיף והנאה לפנינו. ניסע לפארק החבלים באזור דורבוי. גשרים תלויים, מסלולי מכשולים, אומגות וחבלים והכל בין הצמרות של העצים בהשגחת הצוות המקצועי של הפארק. חוויה מלאת אדרנלין. נמשיך לדורבוי – העיר אשר מתהדרת בתואר "העיר הקטנה בעולם". נטייל בסמטאות הציוריות של העיר בין חנויות הבוטיק לבית הקפה והמסעדות. בתום הביקור נשוב לבית המלון. בערב, ארוחה חגיגית לסיום טיולנו.

 

יום 5 ליאז' – בריסל – ת"א (אקשן בפארק וואליבי)
יום של אקשן ב"בירת רכבות ההרים של אירופה" – פארק "וואליבי וורלד". שילוב מנצח של מתקני אקסטרים עם מתקנים ל"צעירים" שבחבורה. נבחר אם לצנוח מהחלל, או לטוס ברכבת הטרור, לשוט באבובים או להסתובב בקרוסלת הסומבררו או במתקן התמנון החביב. בתום הביקור מלאי חוויות ועם טעם של עוד ניסע לשדה התעופה ונטוס ארצה.

 

– ביקור בנמור
– מערות הנטיפים בהאן סור לס
– ביקור באאכן
– סיור בליאז'
– פארק פנטזיה לנד
– סיור בקלן
– פארק חבלים
– ביקור בדורבוי
– פארק וואליבי

– טיסה סדירה במסלול ת"א – בריסל – ת"א.
– מיסי נמל, היטל ביטחון ודלק.
– לינה בבית מלון בדרגת תיירות טובה ו/או ראשונה.
– ארוחת בוקר בסגנון "מזנון חופשי" מדי יום.
– דמי כניסה לאתרים המפורטים במסלול .
– אוטובוס תיירים ממוזג ע"פ תכנית הטיול.
– מלווה קבוצה ישראלי.
– טיפים לנותני השירותים השונים (למעט סבלות).

– מחיר הטיול אינו כולל טיפ למלווה הקבוצה

מעוניין בפרטים נוספים?

מלא ושלח את הפרטים ואנו נחזור אלייך בהקדם.

אני מאשר/ת קבלת מבצעים והטבות במייל

mega-form