כולל האקווריום במונקו ושמורת קמארג
תקציר המסלול: 4 לילות לינה בריביירה הצרפתית, 2 בפרובאנס 

 

יום 1 ת"א – ניצה – קאן (גראס)
סוף סוף הגיע הרגע. פוגשים את החברים החדשים בנתב"ג. צ'ק אין, דיוטי פרי קצר. (או שלא?!) ואנו טסים לחוויה המשפחתית המיוחדת שלנו. נוחתים בניצה השוכנת בלב ליבה של הרביירה הצרפתית – הידועה בחופיה הכחולים, באווירה התוססת ובפינות החמד הרבות בה. מיד עם הנחיתה ניסע לעיירה וואלוריס המשמשת כמרכז קדרות אומנותית הגדול ביותר בעולם. נהנה מהחנויות הססגוניות ומכדי החימר הצבעוניים. נמשיך לגראס, מקור הבשמים בצרפת. נבקר בבית חרושת לבשמים ונלמד כיצד מייצרים אותם. בתום הביקור העברה לבית המלון בקאן.

 
יום 2 קאן (קניון גורדון וסנט פול דה ואנס)
את היום נתחיל בעיירה הציורית גורדון – הנחשב לאחד היפים בצרפת. נמשיך אל הנהר המתפתל בין צוקים נישאים וצמחייה עבותה ונעצור לתצפית על המפלים שבדרך. נמשיך לביקור בכפר הציורי סנט פול ונהנה מהנוף הציורי הנשקף ממנו של הכפרים מסביב. בכפר זה קבור הצייר מארק שאגאל. נטייל בין החנויות המיוחדות ונהנה מהאווירה בכפר. נשוב לבית המלון.

 

יום 3 קאן (ניצה, EZE ואחוזת רוטשילד)
יום של הנאה בעיר ניצה ואתריה. נראה את טיילת האנגלים ואת הכנסייה הרוסית המרשימה. נטייל בחלק העתיק של העיר ובו מבחר עצום של מסעדות, פאבים ובתי קפה. נראה את בית העייריה ואת בית המשפט. נמשיך אל אחוזתה של משפחת רוטשילד המוקפת גנים מיוחדים. נמשיך לעיירה EZE התלויה על מצוק בגובה 724 מטרים. לעיירה זו מגיעים עשירי אירופה לנופש. נטייל בין בתי האבן הענקיים, הסמטאות הגדושות בחנויות בוטיק מקסימות ובחנויות מזכרות רבות. בתום הביקור נשוב לבית המלון.

 

יום 4 קאן (מונטה קרלו ואקווריום ימי)
ניסע למונטה קרלו – בירת הנסיכות מונאקו. נראה את ארמון המלוכה ונטייל בסמטאות הציוריות של העיר העתיקה. כמובן שנראה את הקזינו המפורסם – אליו באים עשירי העולם כדי לשחק משחקי מזל ולייצור קשרים חברתיים. נמשיך לאקווריום של מונאקו. מתחם ובו עשרות אקווריומים עם דגים וייצורים אשר סביבת החיים שלהם היא מתחת לפני הים. נטייל בין האקווריומים השונים ונלמד על בעלי החיים התת מימיים. בתום הביקור נשוב לבית המלון.

 

יום 5 קאן – פרובאנס (מארסיי ואבניון)
עוזבים את הרביירה הצרפתית ונוסעים לכיוון פרובאנס. בדרך נעצור בעיר הנמל המפורסת מארסיי. נטייל בנמל העתיק של העיר הממוקמת לחופי הים התיכון. חוויה ססגונית וצבעונית. נראה את בזיליקת הנוטרדה דאם ונערוך תצפית על העיר מהגבעה עליה היא ממוקמת. נמשיך לאבניון, נטייל ברחובות העיר השוקקת חיים אשר ידועה באמני הרחוב הרבים שבה. בתום הביקור העברה לבית המלון באזור.

 

יום 6 פרובאנס (שמורת קמארג, צוענים ואיג מורט)
יום של טבע ותרבות, נטייל בשמורת הטבע המפורסמת בזכות עדרי סוסי הבר שבה, בציפורים הרבות, הביצות והאגמים. לא נוותר על סנט מארי דל מאר (בירתה הלא רשמית של האזור). נטייל בין בתי האבן הבנויים בסגנון ים תיכוני עם מרפסות פתוחות וגגות לבנים ונהנה מהאווירה המשוחררת והמיוחדת שיש רק בעיירות של צוענים. נמשיך לאיג מורט – עיר קטנה המוקפת בחומה. נטייל בכיכר המרכזית של העיר מלאת בתי הקפה והמסעדות ובמרכזה פסל של לואי ה-9. בתום הביקור נשוב לבית המלון.

 

יום 7 פרובאנס – ניצה –ת"א (סן רמי דה פרובאנס ולה בו)
רגע לפני שעוזבים את פרובאנס נבקר בסן רמי דה פרובאנס. עיירה ציורית ופסטורלית, נטייל בכיכר המרכזית של העיירה שם נערך השוק המסורתי נמשיך לרחוב הראשי בעיירה, המלא בחנויות של אומנים ואומניות מקומיים. נמשיך ל-לה בו, כפר קטן הממוקם על ראש מצוק תלול המשקיף על כרמי ענבים ומטעי זיתים. נטייל בסמטאות הכפר ונספוג את האווירה המיוחדת. בתום הביקור מלאי חוויות ועם טעם של עוד ניסע לשדה התעופה בניצה ונטוס ארצה.

 

הריביירה הצרפתית
– העיירה וואלוריס
– בית חרושת לבשמים
– קניון גורדון
– הכפר סנט פול
– ניצה
– EZE
– ביקור באחוזת רוטשילד
– ביקור באקווריום במונטה קרלו
– העיר העתיקה במונטה קרלו

 

פרובאנס
– ביקור במארסיי
– ביקור באבניון
– ביקור בשמורת קמארג
– סנט מאר דל מאר
– ביקור באיג מורט
– סן רמי
– העיירה לה בו

– טיסות שכר במסלול ת"א – ניצה – ת"א.
– לינה בבתי מלון בדרגת תיירות טובה ו/או ראשונה.
– ארוחת בוקר בסגנון חופשי "מזנון חופשי" מדי יום.
– דמי כניסה לכל האתרים המפורטים במסלול אלא אם צוין אחרת (בתשלום).
– אוטובוס תיירים ממוזג ע"פ תוכנית הטיול.
– סיור היכרות בכל עיר עם מלווה הקבוצה.
– מלווה קבוצה ישראלי.
– טיפים לנותני השירותים השונים (למעט דמי סבלות).
– מסי נמל, הטל ביטחון ודלק.

– פגישות הקבוצה ייערכו בתל-אביב .
– מועד המפגש ומיקומו יעודכנו באתר האינטרנט כחודש לפני מועד היציאה
– מחיר הטיול אינו כולל טיפ למלווה הקבוצה.
– שים לב לתנאי הביטול המיוחדים לטיול שכר ב"תנאים והגבלת אחריות" בחוברת קייץ 2018.

מעוניין בפרטים נוספים?

מלא ושלח את הפרטים ואנו נחזור אלייך בהקדם.

mega-form