הפסטיבלים ("פאסטנאכט") של ברן ובזל

8-12/3/19

 

 

יום 1- 8/3/19 תל אביב – ציריך -חבל אלזאס (מפלי הריין ושטיין אם ריין)
פגישה בנמל התעופה בן גוריון וטיסה לשוויץ. עם הנחיתה נצפין לביקור אל מפלי הריין האדירים אשר בקרבת שפהאוזן. מפלים אלו שרוחבם כ – 150 מ' וגובהם עד 21 מטרים הם הגדולים ביותר במרכז אירופה. נתרשם מעוצמת המפלים ונמשיך אל העיירה שטיין אם ריין המאופיינת בבתי העץ הציוריים, המעוטרים באדניות הפורחות בשלל צבעי פרחים.
בתום הביקור ניסע אל בית המלון באזור חבל אלזאס.
יום 2 – 9/3/19 סיור בברן וקרנבל מדהים
נוסעים אל ברן הבירה לסיור היכרות סמטאות העיר העתיקה היפיפייה. חבורות הנגנים צועדות בעליזות את מסלול של 6 ק"מ של הטיילת ורחובות ברן. האירועים בעיר עוסקים ב"דוב הלך לאיבוד" ומשוטט ברחובות (לאחר שהתעורר מתנומת החורף). התושבים מחופשים ומשוטטים ברחובות בכדי להתקשר בידידות אל הדוב המשוטט…
חזרה לבית המלון.

 

יום 3 – 10/3/19 דרך היין באלזס (קולמאר, שטרסבורג וטעימת יין ביקב)
יום סיור בדרך היין באלזס, חבל ארץ ובו עיירות עתיקות, כרמים מטופחים ויקבים רבים. נעצור לטעימה באחד היקבים ונגיע מעודדים אל קולמאר היפיפייה. נטייל במרכזה העתיק, בסמטאות מהמאה ה – 12, ונטייל בסמטת היהודים. נסיים בביקור בשטרסבורג בה נראה את קתדרלת נוטרדאם – מבנה גותי מרהיב וענק. נגיע כמובן אל "צרפת הקטנה", רובע עתיק ששמר על צביונו ובו תעלות מים המתפתלות בין הבתים הציוריים. חזרה למלון.

 

יום 4 – 11/3/19 פאסטנאכט בבאזל
נסיעה קצרה לבזל . גם קרנבל וגם ביקור בעיר החגיגית ואתריה. נראה את האוניברסיטה העתיקה ביותר בשוויץ, את שערי העיר, הקתדרלה העתיקה מאבן החול האדומה, את כיכר השוק ובית העירייה המקושט ובוודאי את מלון "שלושת המלכים" שעל מעקה המרפסת (של חדר 126) נשען אז הרצל, בתמונה המפורסמת.
וגם נחגוג כמובן בקרנבל העתיק בשוויץ. כל משתתף חייב אישור שכן אנו בשוויץ וסדר צריך להיות, אפילו בקרנבל. נגנים בחלילי פיקולו, בתופים, תהלוכות עם פנסי נייר, מצעד לפידים, התרחשויות וקונצרטים של כלי נשיפה בכיכרות המרכזיות – הנאה וחוויה מיוחדת .

 

יום 5 – 12/3/19 ציריך – תל אביב (לוצרן וציריך )
יום אחרון לטיול. ואנו בדרכנו לאחת הערים היפות בשוויץ .
לוצרן- נערוך סיור בעיר. ניראה את גשר העץ העתיק, את אנדרטת "האריה הגוסס", ונטייל בסמטאות צרות, בין בתים עתיקים שקירותיהם מצוירים, בתי קפה תוססים וחנויות מודרניות. נמשיך אל הבירה הפיננסית העולמית –ציריך. נכיר את מדרחוב הקניות היוקרתי הבנהוף שטראסה , את הטיילת שעל האגם והעיר העתיקה. בסיום ניסע מלאי חוויות ועם טעם של עוד לשדה התעופה ונטוס ארצה.

לינה: 4 לילות באזור בזל

 

שוויץ
– הקרנבל בבזל
– הקרנבל בברן
– סיור בברן
– סיור בבזל
– ביקור בקולמאר
– ביקור בשטרסבורג
– ביקור ביקב באלזאס
– ביקור בלוצרן
– ביקור בציריך

– טיסה במסלול ת"א – ציריך -ת"א.
– מסי נמל, היטל ביטחון ודלק.
– לינה בבתי מלון בדרגת תיירות ראשונה
– ארוחת בוקר בסגנון "מזנון חופשי" מדי יום.
– ארוחת ערב חגיגית אחת.
– דמי כניסה לכל האתרים המפורטים במסלול
– אוטובוס תיירים ממוזג ע"פ תכנית הטיול.
– מלווה קבוצה ישראלי.
– טיפים לנותני השירות השונים (למעט סבלות).

– מחיר הטיול אינו כולל טיפ למלווה הקבוצה – הטיפ המומלץ הינו 4 אירו לאדם ליום.

מעוניין בפרטים נוספים?

מלא ושלח את הפרטים ואנו נחזור אלייך בהקדם.

mega-form