יום 1 תל אביב – וורשה
פגישה בשדה התעופה וטיסה אל וורשה. עם ההגעה נצא לסיור פנורמי להכרת העיר. וורשה נבנתה מחדש לאחר המלחמה ומשמרת את מרכזה העתיק. נראה את העיר העתיקה והמשוחזרת שוקקת החיים. נראה את הארמון המלכותי שבסגנון הבארוק, הקתדרלה הגותית סנט. ג'ון בה קבורים מפורסמי פולין, את החומות ומגדל העיר. לא נוותר על העיר העתיקה – נטייל להנאתנו בסמטאות העיר ונהנה מהאווירה החורפית המיוחדת.
בתום הסיור העברה לבית המלון.

 

יום 2 וורשה
היום נסייר בעיר העתיקה והחדשה. נתחיל בכניסה הראשית לעיר העתיקה בכיכר המבצר. נצא מהעיר העתיקה מערבה לאנדרטת ההתקוממות העממית של תושבי ורשה באוגוסט 1944 אשר נאלצו להיכנע לאחר חודשיים. מכאן נמשיך בדרך המלכותית עד גני לאזינ'י ו"כנסיית הצלב הקדוש" בה שמור לבו של שופן. בסיום ניסע לכיוון ארמון התרבות והמדע, מבנה בסגנון סטליניסטי שנתרם באמצע שנות ה-50 ע"י הרוסים והוא עד היום המבנה הגדול והגבוהה ביותר בפולין (234 מ').

 

יום 3 וורשה (לודג')
היום נצא לכיוון העיר השלישית בגודלה בפולין – לודג'. עם ההגעה נצא לסיור פנורמי בעיר, הכולל את רחוב פיוטרקובסקה, שהוא העורק הראשי, ואחד הרחובות הארוכים בפולין, ובאירופה כולה. נטייל בחלקו של רחוב זה המהווה את האטרקציה העיקרית בעיר. נראה חלק מהחזיתות ומהמבנים בעיר מן המאה ה-19 אשר שופצו ואת פאר הארכיטקטורה המקומית. לסיום נבקר בפארק Lagiewniki (הפארק העירוני הגדול ביותר באירופה). בשעות הערב נחזור לבית המלון בוורשה.

 

יום 4 וורשה (קניות…)
יום חופשי לקניות במרכזי הקניות המפורסמים של וורשה. המדריך לרשותכם לעצה והכוונה.
בערב ארוחה חגיגית לסיום טיולנו.

 

יום 5 ורשה – ת"א (שורשים בוורשה)
יום אחרון לטיולנו בדגש על עברה היהודי של העיר. נבקר בגטו היהודי – סמל להתנגדות לנאצים. כיכר המשלוחים ממנה נשלחו מאות אלפי יהודים אל מותם והבונקר של מרדכי אנילביץ' גיבור המרד. נשמע ליד אנדרטת רפפורט המרשימה את קורות הקהילה היהודית ואת סיפור מרד גטו ורשה. נראה את מקומו של בית היתומים שניהל יאנוש קורצ'ק ונשמע את סיפורו המצמרר. נמשיך לביקור במוזיאון לתולדות יהדות פולין אשר ממוקם במקום שבו ניצב בניין מפקדת היודנראט. במוזיאון נכיר את ההיסטוריה בת אלף השנים של יהודי פולין. לאחר הביקור העברה לשדה התעופה וטיסה ארצה.

          סיור פנורמי בעיר ורשה

          העיר העתיקה בוורשה

          סיור בוורשה היהודית

          מרכזי הקניות של העיר וורשה

          ביקור בלודג'

          המוזיאון היהודי בוורשה

  • טיסה סדירה במסלול ת"א – וורשה – ת"א.
  • מיסי נמל, היטל ביטחון ודלק.
  • לינה בבית מלון בדרגת תיירות טובה או ראשונה.
  • ארוחת בוקר בסגנון "מזנון חופשי" מדי יום.
  • 2 ארוחות חמות נוספות במהלך הטיול (צהריים או ערב)
  • דמי כניסה לאתרים כמפורט במסלול.
  • אוטובוס תיירים ממוזג ע"פ תוכנית הטיול.
  • מלווה קבוצה ישראלי
  • טיפים לנותני השירותים השונים (למעט סבלות)

– מחיר הטיול אינו כולל טיפ למלווה הקבוצה – הטיפ המומלץ הוא 4 אירו לאדם ליום.

מעוניין בפרטים נוספים?

מלא ושלח את הפרטים ואנו נחזור אלייך בהקדם.

אני מאשר/ת קבלת מבצעים והטבות במייל

mega-form