כולל ביקור בחוות מוצרלה מפעל פאסטה וארוחת ערב חגיגית

 

מסלול הטיול:

יום 1 ת"א – רומא –סורנטו (פומפיי)
ניפגש בנמל התעופה ע"ש בן גוריון ונמריא לרומא. בהגעה לרומא נצא דרומה לאורך רכס האפנינים לעבר פומפי. עם ההגעה נערוך סיור מודרך בעיר התוססת אשר נקברה בהתפרצות לבה קטלנית של הר געש ווזוב בשנת 79 לספירה. נציץ אל החיים והשגרה בעת העתיקה. דרך מקדשים, הפורום, האמפיתאטרון הענק ובתי העשירים המעוטרים בפסיפסים. בתום הביקור העברה לבית המלון באזור סורנטו.

 

יום 2 סורנטו (דרך אמלפי)
נסיעה לאורך אחד החופים היפים ביותר בעולם – דרך אמלפי. כביש מפותל להדהים, חופים סלעיים, מפרצי מים כחולים כבדולח וכפרים ציוריים "תלויים" על המצוקים. נצפה בפוזיטאנו כפר יפיפה ובו בתים בצבעי פסטל תלויים מעל הים, בתי קפה וסימטאות צרות ומפותלות. נבקר בעיירה אמלפי ובה בתים לבנים וכנסייה מרשימה ונסייר בראבלו הצופה אל מפרץ ובה וילות וגנים. נראה את וילה צימברונה, את בנייניה העתיקים ונטייל בסמטאותיה הציוריות.
חזרה מאוחרת לבית המלון.

 

יום 3 סורנטו (קאפרי)
יום חופשי. המעוניינים יוכלו להצטרף (בתשלום) לסיור באי קאפרי. נפליג לאי החלומי אשר נמצא בלב המפרץ. נעלה במיניבוסים בדרך המתפתלת לאנה קאפרי היושבת במרומי הצוק המשקיף אל הים. המעוניינים יוכלו (בתשלום) לעלות בכיסא הרכבל אל מונטה סולארו ולצפות משם על הנוף המדהים.
בתום הביקור עמוסי חוויות נשוב לבית המלון.

 

יום 4 סורנטו (חוות מוצרלה, מפעל פסטות ונאפולי)
נתחיל את היום בביקור במרכזה של נאפולי – אל קורסו אומברטו והסמטאות המדיפות ריחות של פיצה וכבסים המתנפנפים ברוח. נבקר ברובע הספאקה החלק העתיק של העיר. בתום הביקור נמשיך לחוות באפלו, שם נלמד כיצד מכינים את גבינת המוצרלה המיוחדת. נמשיך לעוד הרפתקה קולינרית ונבקר במפעל לייצור פסטות, שם נלמד כיצד מכינים את המאכל האיטלקי המפורסם ואת ההבדל בין הסוגים השונים של הפסטה. בתום הביקור נחזור לבית המלון.

 

יום 5 סורנטו – רומא
נצפין באוטוסטרדת השמש אל תחנתנו הבאה – רומא. עם ההגעה נערוך סיור מודרך בעיר. דרך ויה ונטו – רחוב השגרירויות המפורסם אל כיכר ונציה ובה המונומנט האדיר לזכרו של ויטוריו עמנואל. נשקיף על הקולוסאום הענק, אל הפורום הרומאי ובו שער טיטוס ותבליטי המנורה, בערב נצא לסיור בכיכרות העיר.
בתום הסיור העברה לבית המלון באזור רומא.

 

יום 6 רומא הנוצרית
לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור בכנסיית הותיקן ומשם ניסע אל כנסיית "סן פייטרו בשלשלאות" בה נראה את פסל משה של מיכלאנג'לו. נמשיך אל המדרגות הספרדיות ונסיים בויה דל קורסו – רחוב הקניות המרשים.
בערב נצא לארוחת ערב חגיגית כולל מוסיקת פולקלור.

 

יום 7 רומא – ת"א (קסטלירומאני)
בוקר אחרון בעיר להשלמת הסיורים והקניות או להרגעות בבתי הקפה בסמטאות הציוריות. בשעות הצהריים ניסע לאזור קסטלירומאני. נבקר באזור בין אגמים ולועי הרי געש כבויים ונראה את קסטל גנדולפו מקום משכנו של האפיפיור. נטייל להנאתנו בעיירות הציוריות שבאזור. בתום הביקור ועם טעם של עוד ניסע לשדה התעופה ונטוס ארצה.

יפן 12 יום / 10 לילות
תאילנד 14 יום
ברלין 5 ימים
אירלנד 8 ימים

מעוניין בפרטים נוספים?

מלא ושלח את הפרטים ואנו נחזור אלייך בהקדם.

אני מאשר/ת קבלת מבצעים והטבות במייל

mega-form