מסלול ליברפול – בעקבות הביטלס

5 ימים

יום 1
היום הקסום הגיע. שדה התעופה, צ'ק אין, דיוטי פרי ואנו טסים למנצ'סטר. ננחת ונהיה בדרכנו אל ליברפול עיר הולדתם של הביטלס. נתחיל עם סיור פנורמי במרכז העיר, נראה את הנמל היפהפה ואת האתרים הקשורים להיסטוריה של הביטלס. לאחר הסיור העברה לבית המלון A Hard Day's Night Hotel, מלון שכולו ביטלס, החל מהלובי ועד לחדרים.

 

יום 2
יום מיוחד לפנינו. לאחר ארוחת הבוקר ניסע ונבקר במוזיאון הביטלס החוויתי, בו נעבור בכל התקופות בחייהם של ארבעת המופלאים.
לאחר הביקור נצא לסיור בטיילת הנהר ובנמל (האלברט דוק) – נראה את הפסל החדש של הביטלס ואת הבניינים האייקונים שעל שפת הנהר. כמו כן, נבקר ברובע הקאברן הצמוד בו נמצא עדיין מועדון הקאברן הידוע, בו הופיעו הביטלס בתחילת דרכם. משם נחזור לבית המלון שלנו.

 

יום 3
יום סיור בעקבות ילדותם של חברי הביטלס, בתיהם והרחובות בשכונות בהן גדלו והיוו השראה לרבים משיריהם כגון "פני ליין". נראה את ביתו של ג'ון לנון ואת "סטרוברי פילד", בית היתומים מאחורי ביתו של ג'ון שהיווה השראה לשירו המפורסם. נמשיך לכנסיית סנט פיטר, שבחצרה קבורה אלינור ריגבי עליה כמובן נכתב השיר. נבקר באולם הסמוך בו נפגשו ג'ון לנון ופול מקרטני. אחה"צ – נצא (בתשלום) לביקור במועדון הקסבה, המועדון "בו הכל התחיל".

 

יום 4
לאחר ארוחת הבוקר ניסע לביקור ב"ספיק הול", בית אחוזה מרשים הבנוי מקורות עץ בסגנון טיודור אשר נבנה לפני למעלה מ-400 שנה. נמשיך לביקור במוזיאון ליברפול החדש בו נראה את ההיסטוריה של העיר ואת התפתחותה. אחה"צ פנוי להשלמת קניות. מלוות הקבוצה תעמוד לרשותכם לעצה והכוונה. בתום הביקור נחזור לבית המלון.

 

יום 5
יום אחרון לחוויה שלנו, ואיך אפשר שלא נבקר באיצטדיון אנפילד האגדי ובמוזיאון המוקדש לקבוצת הכדורגל המפורסמת של ליברפול. נראה את היכל התהילה, חדרי ההלבשה, חדרי העיתונות וכמובן את כר הדשא. בתום הביקור ניסע אל שדה התעופה במנצ'סטר ונחזור ארצה, מלאי חוויות ועם טעם של עוד.

 

לפרטים נוספים התקשרו 03-7684800

 

 

מעוניין בפרטים נוספים?

מלא ושלח את הפרטים ואנו נחזור אלייך בהקדם.

mega-form